• Київ Корупційний

Кличко знову виписав велику премію своєму заступнику

Заступник міського голови, секретар Київради Володимир Прокопів знову отримав премію в розмірі 70% посадового окладу. Про це свідчать дані розпорядження Віталія Кличка від 25 червня 2020 року № 391.


Цього разу чиновнику виписали премію за пророблену роботу у червні, хоча у травні Прокопів теж отримував премію 85% посадового окладу секретаря столичної міськради. Також цьогоріч Прокопів отримав премії за січень та лютий. Якщо у січні премія чиновника скала 140% посадового окладу, у лютому премія склала вже 160% посадового окладу. За даними видання «Киеввласть» за грудень минулого року Кличко також преміював свого заступника. Тоді Володимир Прокопів отримав премію в 200% посадового окладу. Крім цього, у грудні Прокопіва преміювали ще раз з нагоди Дня місцевого самоврядування. Тоді чиновник отримав премію розміром у два оклади.

Загалом у грудні 2019 року величезні премію - чотири посадових оклади. Крім цього, упродовж 2019 року, Прокопів отримав премії ще чотири рази поспіль.

Однак іншим своїм підлеглим міський голова Києва також виписує чималі преміальні. Наприклад, за травень цього року, майже три десятки керівників департаментів та управлінь КМДА отримають великі надбавки і це в той час, коли інші сфери недоотримують фінансування.