• Київ Корупційний

Кличка звинувачують у продажі важливих інфраструктурних об’єктів Києва

Нещодавно з’явилася інформація про те, що у Києві продали один із важливих інфраструктурних об’єктів – наземний перехід від Центрального залізничного вокзалу до трамвайних шляхів. Ймовірно, до продажу безпосередньо причетні мер столиці Віталій Кличко та "смотрящий" Денис Комарницький.
Про продаж переходу повідомили видання 112. Як йдеться у повідомленні, раніше об’єкт перебував на балансі КП "Київпастранс", однак зараз його придбали. Власником стало підприємство ТОВ "Парус-Ріелті". Саме ця компанія орендувала галерею переходу ще з 2005 року.


Відомо, що ця ж компанія планувала придбати перехід ще 10 років тому, однак тоді з продажем не склалося попри отриманий дозвіл Київради. Противником продажу тоді виступав якраз чинний мер столиці Віталій Кличко.


"Тоді, у 2010 році, у "Блоці Кличка" говорили про незаконність продажу, лякали тим, що там відгрохають новий ТРЦ, а кияни залишаться без переходу, зверталися в прокуратуру, обіцяли не допустити злочинного продажу. Виходить, опозиціонер Кличко був проти продажу переходу, а мер Кличко - взяв і продав його!", - йдеться в матеріалі 112.


Крім цього, у матеріалі запевняють, що це не єдиний випадок, коли влада міста продає важливі інфраструктурні об’єкти Києва у приватні руки. Продаж різних об’єктів активізувався протягом останнього року, відколи Віталій Кличко став тісно співпрацювати із новим "смотрящим" Денисом Комарницьким.


Як зазначають у матеріалі 112, продавати майно Києва Кличку і Комарницькому допомагають зв’язки у правоохоронних органах.

"Журналісти повідомляли про розкрадання грошей на будівництві Подільського мостового переходу, про отримання за відкати дозволів на незаконне будівництво в заповідних зонах, про злодійство на ремонтах доріг і розв'язок, - йдеться у матеріалі.

Розпродаж муніципального майна - наочно демонструє, що Кличко і Комарницькому абсолютно байдуже на киян. Влада для них – це джерело постійного власного збагачення та вдосконалення корупційних схем.