“Київ Корупційний” — це волонтерський проект, основною метою якого є освітлення випадків корупційної діяльності в Києві. Ми хочемо на прикладі об’єднаної спільноти журналістів, громадських активістів, колишніх і теперішніх офіцерів “силового блоку”, представників малого та середнього бізнесу показати киянам, що замовчувати інформацію про випадки корупції — це сприяти розвитку корупції.

 

На жаль, корупціонери Києва —  це фінансово потужні представники політичної “псевдо-еліти” або легалізовані представники кримінального світу, що мають величезне бажання завжди тримати в тіні свою “корупційну темну сторону”, тому спільнота “Київ Корупційний” здійснює свою діяльність лише як транслятор матеріалів столичних журналістів або центральних ЗМІ. Ми не маємо змоги працювати над проектом в штатному режимі.

Корупція серед чиновників поглинає добробут простих киян. Корупція знищила можливості громади вчора, знищує їх сьогодні та поглине майбутнє завтра. Якщо з корупцією не боротися — вона переможе!

 

Ми не знаємо, як побороти корупцію в Києві силою десятка небайдужих людей, тому ведемо цей проект для власного спокою. Можливо, хтось прочитає матеріали і замислиться, яким би було життя киян без корупціонерів! Можливо, хтось підтримає антикорупційну діяльність місцевих активістів! Можливо, наші зусилля змусять хоча б невелику частину киян уважніше ставитися до свого життя, яке отруюють корупціонери та корупція.

 

В будь-якому випадку, команда проекту “Київ Корупційний” намагається зробити свій, навіть незначний, вклад в боротьбу з корупцією в столиці України!

Обложка 3.jpg